Bericht van de ZWO-commissie/Creaclub
Op zondag 2 maart jl. was er een mooie kerkdienst die in het teken stond van voorjaarszendingszondag. Ons project “De organisatie Home Care” werd gepromoot.
Onze kerstballenactie heeft ruim € 100,00 opgebracht. Daarom hebben we nu een nieuwe actie en staan er sokken in alle soorten en maten op de bar in zaal 1,
waarvan de opbrengst uiteraard ook naar ons project gaat.
De Creaclub komt op 20 maart a.s. weer bij elkaar van 9.30 uur tot 11.30 uur. Je bent van harte welkom.
Vanaf april zijn de creaties van de creaclub weer te koop in theetuin “Sunneschien” in Veenhuizen.
Een warme groet van de ZWO commissie en de creaclub.
ZWO
Alweer heel wat jaren waren Mineke, Loeky en Eeke de dames die aan de ZWO diensten (2x jaarlijks) inhoud gaven.
Zij hebben aangegeven dat het nu tijd is om een stapje terug te doen en hun aandacht ook aan andere dingen te willen geven en dat moet ook.
Eeke, Loeky en Mineke, hartelijk dank voor jullie inspiratie en toewijding.
Het huidige project “Fryslan foar Modavië” loopt wel gewoon door, maar vanuit de diaconie willen we toch een oproep doen of er mensen zijn
die hier verder een inhoudelijke bijdrage aan kunnen en willen geven.
Het geeft gewoon voldoening als je weet dat jouw inzet, hoe klein ook, het verschil kan maken voor anderen elders in de wereld.
Dus laat je interesse weten aan de diaconie en wij kunnen je bijpraten wat het al zo inhoudt!
Uw diaconaal team.