pkn

De vakantiegidsen rollen rond deze tijd weer in de bus.
Voor de meeste mensen is de vakantie een vanzelfsprekende zaak. Maar er zijn ook mensen die wel zouden willen, maar die simpelweg niet kunnen. Er is extra verzorging nodig, als mantelzorger kun je thuis niet gemist worden of er is te weinig of geen geld.
Voor deze groep mensen verzorgt Hetvakantiebureau.nl al meer dan 50 jaar het hele jaar door een vakantie op 9 vaste locaties in Nederland en een bootreis. Het gaat om vakanties voor senioren, met en zonder zorg. Ook mantelzorgers met een thuiswonende partner zijn welkom.
HetVakantiebureau.nl werkt nauw samen met de Protestantse kerk in Nederland. En werkt zonder winstoogmerk.
In bepaalde gevallen kan de diaconie (een gedeelte van) de kosten van een vakantie voor haar rekening nemen. De vakanties hebben een open prot. Chr. Identiteit waarbinnen iedereen welkom is.

Hebt u belangstelling? Neem dan contact op met diaken Mineke Datema. U kunt ook bellen met Hetvakantiebureau.nl te Lunteren (0318-486610) of schrijven naar Postbus 6, 6740 AA Lunteren.