Patat Praat

Patat Praat

Patat Praat is er voor jongeren uit de onderbouw van het Voortgezet Onderwijs. Eén keer per twee weken op vrijdagavond in het jeugdhonk bij Het Anker (metalen trap omhoog) aan de Jan Frankensingel 30 in Oosterwolde.

De avond begint om 18.00 uur met het eten van patat (+) en natuurlijk wordt er ook volop inhoudelijk gepraat. De avond staat onder leiding van ds. Peter Pit. Het duurt tot 20.00 uur, maar dan hoef je nog niet naar huis. Aansluitend kun je nog chillen in de jeugdsoos tot ongeveer 21.00 uur.

Resterende data:
2 maart onderwerp: wanneer ben je eigenlijk "een gelovige"?
9 maart onderwerp: wat is er na de dood?
23 maart laatste keer

Ben je nog niet geweest? Je bent nog steeds van harte welkom. Meld je wel van tevoren aan, want er moet natuurlijk voldoende patat zijn!

Bel of app met Jelle de Jong, 06-21 91 22 93 of mail met ds. Peter Pit: dspkpit@gmail.com