pkn

In herfstvakantie: Kindermiddag in De Esch

Op maandag 21 oktober zal er weer een spetterende en gezellige kindermiddag gehouden worden in "De Esch" in Oosterwolde (Weemeweg 5a).

's Morgens van 11 tot 12 uur is er een workshop voor tieners van 9 tot 13 jaar.

Dan wordt door dansschool “Salvation Dance Centre” uit Drachten een aantal dansen aangeleerd. (In verband met een maximum aantal deelnemers bij de workshop, moeten de tieners zich aanmelden via: www.eg-oosterwolde.nl)

Aan het begin van de kindermiddag, vanaf 13.30 uur, worden die dansen opgevoerd waarbij alle kinderen worden uitgenodigd om mee te doen.

Theater "De Regenboog" verzorgt hierna een voorstelling. Het Bijbelverhaal over het delen van de vijf broden en twee vissen zal centraal staan. Daarna is er tijd voor spel, knutselen en een lekkere traktatie!

Neem je vriend of vriendin ook mee!

Aanmelden is niet nodig en de toegang is gratis.

P.S.: Bij goed weer mag je ter afsluiting zelf een broodje bakken bij een vuurkorf.