Afgelopen periode hebben 2 redactieleden te kennen gegeven (na 16 jaar) te kennen gegeven te willen stoppen met de redactie van Perspectief. Daarom zijn wij op zoek naar gemeenteleden die ons wil helpen om 10x per jaar het kerkblad Perspectief samen te stellen.

Wij zoeken mensen die kunnen omgaan met het tekstverwerkingsprogramma Word voor het samenstellen van Perspectief en mensen met goede kennis van de Nederlandse taal voor het corrigeren van de binnenkomende copy

De redactie van Perspectief komt 10x per jaar bij elkaar op woensdagavond voor een korte vergadering.

Heeft u / jij  interesse?  U / jij kunt ons bellen voor eventuele vragen of om aan te geven dat u / jij onze redactie wilt versterken.

Peter Verwoerd    tel: 0516 51 53 16 / mobiel: 06 – 20 00 36 52
Susy Fledderus    tel: 0516 51 34 73