Schrijfactie Amnesty International

Brievenactie in november 2020.

Aan de gemeenteleden die willen deelnemen aan de maandelijkse AMNESTY-brievenacties,

Nu er voorlopig, voor een beperkte groep gemeenteleden, kerkdiensten zijn, zetten wij de brievenacties vanzelfsprekend ook door.Want mensenrechtenschendingen stoppen helaas echt niet. We zullen de brieven, in principe, bij de ons bekende (vaste) deelnemers thuis bezorgen.
Als u internet heeft en een printer, dan kunnen wij de brieven per mail aan u sturen. Of u kunt de brieven ook downloaden van de website van de PKN Oosterwolde. www.pkn-oosterwolde.nl
Ga naar kopje: ‘Kerkinformatie’, klik op ‘Media’, klik op ‘Amnesty’ en u kunt daar de brieven downloaden (en printen). Hopelijk doet u weer volop mee? Informatie bij Ykema, 514862 en Slot, 515478 of janslotnl@hetnet.nl

Wat kunt u doen? Schrijf vóór 1 december 2020 naar de autoriteiten in de Tsjaad. Roep hen op om Baradine Berdei Targuio onmiddellijk vrij te laten. Het adres vindt u op de brief, een kopie kunt u, als u wilt, sturen naar:

Ambassade van de Republiek Tsjaad
Dhr. Ammo Aziza Baroud
Boulevard Lambermont 52
1030 BRUSSEL    BELGIË

E-mail: contact@ambassadedutchad.be

NB: vergeet uw naam, adres en handtekening niet! Portokosten: De zones Europa en Wereld zijn samengevoegd tot 1 zone: Internationaal, met  basistarief  € 1,50. Info over de acties? Bij: S.Ykema, 514862 of janslotnl@hetnet.nl

<<<<BRIEVEN STUREN HELPT!