Zanguurtje – Zingen, luisteren, verbinden en beleven!

 

Op 3 september jl. hebben we het eerste zanguurtje van het nieuwe seizoen 2023-2024 georganiseerd. Het was prachtig om te zien dat er weer vele mensen de weg naar het Anker wisten te vinden. Ook waren er mensen die het zanguurtje voor de eerste keer bezochten. Om misverstanden te voorkomen, u hoeft niet te kunnen zingen om mee te doen! Wanneer u van liederen kunt genieten en het gewoon fijn vindt om elkaar te ontmoeten bent u van harte welkom! Ons eerste doel is om d.m.v. de liederen ons geloof te beleven. Dat kan ook luisterend. Daarnaast is het tweede doel om verbinding met elkaar te realiseren. Samen gemeente zijn in Oosterwolde. Elkaar zien.

We proberen maandelijks een zanguurtje te organiseren, maar het is niet iedere keer dezelfde zondag in de maand. Dat heeft te maken met onregelmatig werk van Rieneke. Hieronder staan de data waarop we het uurtje willen organiseren.
Wanneer u een keer langs wilt komen om te kijken wat het nu eigenlijk inhoudt, bent u van harte welkom.

Exodus15:1 en in vers 21: “Ik zal zingen voor de Heer, want Hij is hoog verheven”.

De data voor 2023: 8 oktober, 12 november en 17 december 2023.

Koffie/thee vanaf 16.00 uur en van 16.30 uur-17.30 uur samen zingen en luisteren.

Hartelijke groet en graag tot ziens bij het zanguurtje!

Egbert en Rieneke Schilstra
Tel: 06 27 83 53 59 (Egbert) / 06 29 31 41 05 (Rieneke)