Commissie Vorming en Toerusting

Commissie Vorming en Toerusting

De Commissie Vorming en Toerusting organiseert jaarlijks een aantal activiteiten uiteenlopend van gespreksgroepen tot wandelingen en van lezen over religie en kunst tot muziekuitvoeringen. Iedere belangstellende is welkom, jong en oud.

We hopen iedereen mooie activiteiten te kunnen bieden.

Komende activiteiten:

  • Projectkoor Kolderveen;
  • Kerstconcert;
  • Carel van Liempt vertelt...

Vanaf januari 2023:

  • 08 januari, 05 februari en 26 maart:  Zangdiensten in "De Schutse" in Appelscha.

De activiteiten staan ook vermeld in de agenda, evenals eventuele aanvullende info.


Op vrijdag 27 januari en zaterdag 28 januari geeft het Groningse studentenkoor Gica haar jaarlijkse winterconcerten.

Onder leiding van dirigent David van Roijen zal het koor muziek van beide zijden van de Alpen ten gehore brengen. We beginnen in Italië, waar we van onder andere twee grote com-ponisten, Palestrina en Monteverdi, Italiaanse madrigalen en re¬ligieuze werken laten horen zoals Sfogava con le stelle en Cantate Domino. Aan de andere kant van de Alpen komen we terecht in Duitsland, maar met nog één been in het zuiden! Van Heinrich Schütz zingen we niet alleen zijn Duitstalige Magnificat, maar ook Italiaanse madri¬galen. We zetten ook beide benen in Duitsland en zingen een paar prachtige Duitse koralen van J.S. Bach.

Locatie:

Lutherse Kerk
Haddingestraat 23
9711 KC GRONINGEN

Voor meer info:

https://www.vanplan.nl/uitje/gica---aan-beide-zijden-van-de-alpen-lutherse-kerk-groningen-39942072